Ekonom / ekonomka

  • Modlany

Pracovní místo ( Ekonom / ekonomka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pozice:
- výkon komplexní ekonomické agendy při finančním hospodaření měst a obcí a jeho přezkumu, při sestavování rozpočtu města a při uplatnění zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty v praxi územních samosprávných celků
- sestavování rozpočtu obce
- sledování, projednávání a zúčtovávání plnění rozpočtu
- zajišťování realizace příjmových a výdajových stránek rozpočtu včetně návrhu na
jejich opatření při jejich neplnění
- navrhování a projednávání rozpočtových změn
- hodnocení vývoje finančního hospodaření rozpočtu územního samosprávného celku
a vypracovávání podkladů pro závěrečný účet - evidence a účtování dotací pro obec
- legalizace, vidimace (bude zajištěno školení)
- archivace, personalistika , mzdy atd.
- i ostatní činnost, která je nutná pro běh úřadu (mimo matriční činnosti) jelikož jsme menší obec

Kvalifikační požadavky:
-znalost účetního programu KEOW a KEO4 výhodou
-znalost práce s PC na dobré úrovni (Excel, Word, Outlook, Microsoft Office)
-středoškolské odborné vzdělání ekonomického zaměření, VŠ nebo VOŠ ekonomického zaměření výhodou
-orientace v rozpočtové skladbě výhodou
-znalost účetnictví, znalost účetních a evidenčních programů
-řidičský průkaz sk. B výhodou
-zkouška základní odborné způsobilosti výhodou

Přihláška musí obsahovat:
osobní údaje (jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, číslo občanského průkazu, adresa trvalého bydliště, telefonní spojení, datum a podpis uchazeče)

Platové podmínky:
Řídí se Nařízením vlády ČR č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřej