hlavní grafik/grafička

  • Žatec

Pracovní místo ( hlavní grafik/grafička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Zeyerova 1456 Žatec
nástup dohodou, vhodné i pro OZP
Náplň práce:
Návrhy a konstrukční řešení POP a POS materiálů
Grafické návrhy na připravované kampaně až po předtiskovou přípravu
Grafická příprava vizuálů, letáků, katalogů, sazba
Obalový design
Řízení grafického oddělení
Upřednostňujeme:
Profesionální ovládání programů Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, After Effects
Zkušenosti s tvorbou 3D grafiky
Znalost dalšího softwaru vítána
Schopnost vnést do práce kreativitu a neotřelé nápady
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Komunikační dovednosti v AJ/NJ výhodou
Přehled v moderních trendech grafiky a designu
Nabízíme:
Stabilní kreativní práci v reklamní agentuře
Fixní mzdu s variabilní složkou - dle zkušeností a množství odvedených zakázek
Prostor pro seberealizaci, možnost podílet se na zdokonalování procesů
Pravidelné firemní akce
Nápoje na pracovišti zdarma neomezeně
Příspěvek na dojíždění/firemní auto
Vlastní moderně vybavené výrobní zázemí
Pro zařazení do výběrového řízení zašlete prosím spolu s CV i portfolio.
Kontakt: telefonicky pondělí středa, čtvrtek 7.30 - 15.30 hod. 474532040
martin.kaderavek@sittardia.cz