Asisten/ka CAD studia

Pracovní místo ( Asisten/ka CAD studia ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Benešov,
Náplň práce:
kreslení v CAD aplikacích - AutoCad, AutoCad LT, Cadkon TZB, event. Revit 3D
kompletace výkresové dokumentace
po zapracování správa knihoven v CAD aplikacích a úpravy palet nástrojů
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
znalost CAD aplikací podmínkou
" znalost práce na PC, programy MS Office (Outlook, Excel, Word)
" organizační schopnosti, iniciativa a odpovědnost
" loajálnost, flexibilita
široké spektrum firemních benefitů, možnost dalšího vzdělávání

Způsob prvního kontaktu zájemce

1 e-mailem

1 telefonicky Kdy Po - Pá, 07,00 - 15,00 hod

Kontaktní osoba: Ing. Jana Kněnická, Ing. Lenka Stuchlíková
+420 317 721 741 E-mail: knenicka@niersberger.cz ,stuchlikova@niersberger .cz,