FAKULTA MECHATRONIKY, INFORMATIKY A MEZIOBOROVÝCH STUDIÍ - FINANČNÍ A ADMINISTRA

  • Liberec

Pracovní místo ( FAKULTA MECHATRONIKY, INFORMATIKY A MEZIOBOROVÝCH STUDIÍ - FINANČNÍ A ADMINISTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA: Zajištění finanční a administrativní správy projektů (TAČR, MPO, GAČR, MV, MŠMT, EU apod.), sledování nových výzev u jednotlivých poskytovatelů podpory, spolupráce při přípravě projektových žádostí, vedení ekonomické, personální a provozní agendy projektů, administrativní podpora projekt. Týmu, komunikace s partnery projektu a s poskytovatelem podpory, zpracování podkladů pro monitorovací zprávy, součinnost při věcných a finančních kontrolách projektů. DOVEDNOSTI: znalost AJ v písemné i mluvené formě alespoň na úrovni A2, znalost práce na PC (MS Office), samostatnost, přesnost, spolehlivost, pečlivost. VZDĚLÁNÍ: SŠ/VŠ nejlépe ekonomického směru, vhodné i pro absolventy, zkušenost se samostatným vedením administrativy výhodou, výhodou orientace v projekt. problematice a projekt. účetnictví, nebo zkušenost s prací na projektech EU, základní orientace v legislativě ČR. PRAC. POMĚR: 100% úvazek/ dle dohody, prac. smlouva - doba určitá 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.4.2020/dle dohody. MZDOVÉ ZAŘAZENÍ: mzd. tř. B5 či B6, mzda od 30 000 Kč/měsíc dle Vnitřního mzdového předpisu v návaznosti na odbornou praxi, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu, možnost projektového příplatku. ZAMĚSTNANECKÉ VÝODY: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. Přihlášku se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o ukončeném vzdělání zašlete e-mailem nebo poštou na uvedenou adresu do 20.2.2020. Volné místo je od 30.1.2020 zveřejněno na úřední desce TUL