REKLAMAČNÍ TECHNIK - DOPRAVNÍ STAVBY

Pracovní místo ( REKLAMAČNÍ TECHNIK - DOPRAVNÍ STAVBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Krajská správa silnic Libereckého kraje, pracoviště Liberec
Platové zařazení:
- 10. - 11. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s možností dalšího růstu
- základní platový tarif v rozpětí 23. 000,- Kč - 29. 000,- Kč + osobní příplatek 25% - 30%
- platový stupeň dle započitatelné praxe a dosaženého vzdělání
- osobní příplatek po zkušební době, zaměstnanecké benefity
Kvalifikační předpoklady: VOV vzdělání stavebního směru, dopravní stavby výhodou, praxe v oboru minimálně 3 roky
Charakteristika vykonávané činnosti:
- kontrola investičních staveb před koncem záruční doby
- správa agendy plynoucí z reklamačních řízení
- kontrolní činnost na stavbách
- komunikace s dodavateli
Jiné požadavky:
- zkušenosti s realizacemi dopravních staveb
- znalosti zkušebních metod ve stavebnictví výhodou
- výborné organizační a komunikační schopnosti, flexibilita
- znalost zákona č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích a jeho prováděcích vyhlášek
- dobrá znalost práce na PC (MS Office, prostředí Windows10)
- základní přehled o práci v CAD systémech
- řidičský průkaz skupiny B
Předpokládaný termín nástupu: březen 2020
Způsob podání přihlášky:
- písemně na adresu Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace
personální oddělení, České mládeže 632/32, 460 06 Liberec 6
- elektronicky na e-mail: jana.krykorkova@ksslk.cz
Součástí přihlášky bude strukturovaný životopis uchazeče a do předmětu zprávy uveďte název pozice.