konstruktér

  • Holešov

Pracovní místo ( konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov
- Náplň práce: vedení samostatných projektů společnosti, technická příprava výroby, spolupráce s vedoucím výroby a nákupním oddělením, vytváření výkresové dokumentace dle zadání 3D modelů a sestav, konstruování sestav a komponentů ve 3D dle zadání
- Požadujeme: ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru, praxi minimálně 5 let, praxe ve strojírenském oboru na obdobné pozici výhodou, uživatelská znalost MS-Office, znalost 3D CAD programů (PRO/E, resp. CREO výhodou), znalost a zkušenosti s konstrukcí plechových dílů výhodou, znalost a zkušenosti s návrhem čerpadel, nádrží, vodovodních a parních potrubí, prouděním kapalin a plynů výhodou, samostatnost a pečlivost, komunikativnost a schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu, chuť učit se novým věcem a zdravý selský rozum, komunikativní znalost anglického jazyka či německého jazyka (každodenní využití), řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci ve specifickém oboru, možnost profesního růstu v mezinárodní firmě, zaškolení v dané problematice v ČR i v zahraničí, odpovídající mzdové ohodnocení (dle praxe a vzdělání), nápoje ( např. káva zdarma), do určité míry pružnou pracovní dobu, odměny za inovativní nápady, odborné vzdělávání, možnost kariérního růstu, firemní benefity, firemní oblečení a obuv
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: s.lanikova@peboeck.cz