Záměčník – montér technologických celků

  • Holešov

Pracovní místo ( Záměčník – montér technologických celků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov
- Náplň práce: Montáž a kompletace nerezových mycích zařízení, Zámečnické práce – vrtání, řezání, broušení, čištění, Možnost služebních cest
- Požadavky: Vyučení, Alespoň částečná praxe, Ovládání základních nářadí (flexa, bruska, vrtačka), Svařování metodou TIG výhodou, Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, Znalost čtení výkresové dokumentace, Selský rozum a lidský pohled na věc, Chuť do práce, Znalost elektra výhodou, Německý/anglický jazyk výhodou
- Nabízíme: Stravenky, Diety, Bonusy a prémie dle měsíčních a ročních výsledků, Možnost přesčasové práce a zvýšení výdělků, Možnost služebních cest i do zahraničí a zvýšení výdělků, V případě účasti na montážích firemní tarif pro soukromé účely, Firemní školení a zvyšování kvalifikace, Firemní oblečení a obuv, Mzdové podmínky: nástupní mzda 160-170,-Kč, po zkušební době 170-180,-Kč
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: s.lanikova@peboeck.cz