STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE

  • Klatovy

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: bezúhonnost, střední vzdělání s maturitou, fyzickou, zdravotní a osobnostní způsobilost pro výkon služby
NABÍZÍME:
- náborový příspěvek 100 000 Kč
- 6 týdnů dovolené, lékařskou péči, ošatné, závodní stravování
- benefity z fondu sociálních a kulturních potřeb (pro rok 2020 = 10 500 Kč - vstupy do posilovny, permanentky na fotbal, hokej, kino, divadlo ...), možnost využití posilovny, tělocvičny
- po 15 letech služebního poměru výsluhový příspěvek pro skončení služebního poměru
- využívání vlastních rekreačních středisek v rámci ČR a možnost výměnných rekreací na Slovensku
SLUŽEBNÍ PŘÍJEM: od 25 720 Kč hrubého bez praxe (2. TT)
NÁSTUP: nejdříve 1.4.2020

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací:
Věznice Plzeň
Personální oddělení
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Mgr. Linda Foldová - 377 660 380, lfoldova@vez.plz.justice.cz