MANAŽER KVALITY PROJEKTŮ I&C

Pracovní místo ( MANAŽER KVALITY PROJEKTŮ I&C ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Řízení projektů z hlediska zajištění a dokumentace kvality, verifikace a validace prováděného řešení.
Řízení projektové dokumentace a záznamů (evidence, formuláře dokumentů, spolupráce se specialisty)
Technické dokumentace. Dokumentace kvality
Zpracování smluvní agendy pro realizaci a předání díla zákazníkovi i pro zajištění subdodávek třetích stran.
Koordinace při realizaci projektu, řízení cash flow projektu a rozpočtu, zajištění materiálu a kapacit zdrojů.
Znalost relevantních normativů a legislativních podmínek zejména v jaderné oblasti, jejich aplikace při realizaci projektů, přenos informací specialistům.
DOVEDNOSTI VHODNÉ PRO TUTO POZICI:
Technické myšlení a odborné znalosti z oblasti automatizace,
komunikační a vyjadřovací schopnosti (slovem i písmem),
schopnost týmové práce,
organizační schopnosti.
POŽADUJEME:
Vyšší vzdělání technického směru. Praxe v oboru minimálně 6 let.
Znalost minimálně jednoho cizího jazyka. ŘP skupiny B.
OCENÍME:
Zevrubnou znalost některých PLC, zkušenosti s jejich programováním.
Schopnost tvorby projektové dokumentace (CAD, ePlan).
Schopnost vést realizaci systémů I&C dle projektové dokumentace.
Znalost HW komponent a průmyslových komunikací.
NABÍZÍME:
Zázemí stabilní české společnosti, příjemné prostředí a přátelský kolektiv.
Zajímavou, dlouhodobě perspektivní práci s pružnou pracovní dobou. Profesní růst a odborná školení. Motivující platové ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny).
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Pružná pracovní doba, stravenky, mimoprac.aktivity,bonusový systém odměnování,přátelský kolektiv
Kontakt: e-ma