Mzdová a všeobecná samostatná účetní

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Mzdová a všeobecná samostatná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Luhách č.p. 3420/12, Ústí nad Labem.
Náplň práce
- kompletní vedení a kontrola mzdové agendy
- příprava pracovních smluv
- příprava podkladů pro nástupy a odchody zaměstnanců
- zpracování časových a osobních dat zaměstnanců ve mzdových systémech
- zpracování složek odměn různých skupin zaměstnanců podle stanovených pokynů a postupů
- zpracování a správa exekucí
- zajištění komunikace s oprávněnými institucemi
- vydávání potvrzení zaměstnancům o dosaženém příjmu, apod.
- příprava podkladů pro kontroly
- optimalizace účetních systémů a procesů
- reporting vedení společnosti
- účtování účetních operací finančního účetnictví
- kontrola a evidence dokladů
- samostatné účtování uzávěrkových prací, inventarizace majetku
- komunikace s úřady
- administrativní práce
- pravidelná inventarizace účtů
- zakládání a archivace účetních dokladů
- sledování legislativních změn
Požadavky:
- SŠ/VŠ ekonomického zaměření
- znalost pracovněprávní a mzdové legislativy
- znalost podvojného účetnictví
- orientace v účetních a daňových zákonech
- organizační dovednosti na vysoké úrovni
- zodpovědnost, pečlivost a orientaci na detail, přesnost
- vysoké pracovní nasazení, spolehlivost
- znalost účetního programu SAP
- uživatelská znalost MS Office
- znalost německého, anglického, nebo ruského jazyky výhodou, ne podmínkou
Nabízíme:
- prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci
- různorodou a časově flexibilní práci
- motivační systém finančního ohodnocení
- prostor pro seberealizaci a osobní růst
- firemní tarify