DESIGNÉR/KA ELEKTRONICKÝCH OBVODŮ

  • Staré Město

Pracovní místo ( DESIGNÉR/KA ELEKTRONICKÝCH OBVODŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:29/1/2020 a:10/3/2020
Skvělá pracovní příležitost jak pro juniory, tak i pro zkušené!¨podívejte se na zajímavosti o nás: http://www.ferrit-electric.cz/cs/zajimavosti
Jakou příležitost nabízí naše společnost:
- budete pracovat na vývoji moderních elektronických řídících obvodů určených pro automatizaci a řízení s využitím mikroprocesorové techniky
- návrh a ověřování prototypů moderních slaboproudých elektronických obvodů a zařízení pro automatizaci a řízení strojů bude Váš denní chléb
- budeme Vás motivovat k práci na projektech výzkumu a vývoje vysoce inovativních, unikátních technologií
Jakou požadujeme kvalifikaci:
- vhodné VŠ vzdělání, popřípadě SŠ vzdělání s adekvátní zkušeností v oboru
- znalost funkčnosti a návrhu slaboproudých elektronických obvodů
- proaktivní a inovátorský přístup k práci
- ochota se vzdělávat a osobnostně růst
Je pro nás výhodou:
- zkušenost s vývojem embedded systémů zejména v oblasti HW ( procesory, periferie, senzorika )
- znalost SW pro návrh plošných spojů
- flexibilita a osobní zájem o elektroniku.
Co dále naše společnost nabízí:
- aktuální informace o naší společnosti naleznete na http://www.ferrit-electric.cz/cs/o-nas
- našim zázemím jsou zkušenosti a peníze získané za více jak 25let prosperity, mezinárodní působnost v Evropě, Asii, Africe a Jižní Americe
- nabízíme práci na konkrétních projektech výzkumu a vývoje při využití nejmodernějších technologií v oboru, zřetelné výsledky práce a vynikající kolektiv
- budete se účastnit na seminářích a školeních
- motivujeme Vás k profesní růst v rozvíjejícím se oddělení
- přispějeme na st