Pečovatel/ka pro Charitní dům pokojného stáří ve Valašské Bystřici

Pracovní místo ( Pečovatel/ka pro Charitní dům pokojného stáří ve Valašské Bystřici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká:
o stanete se naším klíčovým zaměstnancem pro poskytování kvalitní péče v domově pro 29 klientů
o naši klienti potřebují Vaši pomoc při osobní hygieně, oblékání, polohování, podání stravy
o budete naše klienty podporovat, aby se co nejdéle dokázali o sebe postarat sami
o pomůžete klientům, aby i nadále zůstali v kontaktu s rodinou a okolním děním
o budete mít možnost uplatnit základní př. středoškolské vzdělání (nejlépe v oboru sociální práce nebo zdravotnictví)
o očekáváme samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, zodpovědnost, sociální cítění a porozumění
o oceníme laskavé chování ke klientům i spolupracovníkům
o neobejdete se bez čistého trestního rejstříku a dobrého zdravotního stavu

Co můžete očekávat od nás:
o zajímavou a pestrou práci, která dává smysl
o tvůrčí práci v malém kolektivu významné organizace, která je největším poskytovatelem sociálních služeb v regionu
o tým vyškolených spolupracovníků v oblasti sociálních služeb
o výhody práce v nepřetržitém provozu - méně směn, více volna pro vyřizování vašich záležitostí, méně dojíždění, více peněz ve formě příplatků
o plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu určitou
o 1 týden dovolené navíc
o základní mzda ve výši 20.500,- Kč - 22.000,- Kč, příplatky za práci v noci, ve dnech pracovního klidu a pracovního volna 20% a za svátek 100%. Po zapracování Vám mzdu navýšíme ještě o osobní příplatek až do výše 16%
o příspěvek na dopravu, dotované obědy
Co od Vás potřebujeme:
o strukturovaný životopis, motivační dopis
o písemné nabídky zasílejte personalistce p. Kladivové Romaně, tel. 735 70