Veoducí Úseku ICT

  • Brno

Pracovní místo ( Veoducí Úseku ICT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosíme o zaslání strukturovaného CV a Plánu koncepce rozvoje ICT v rozsahu max. 2 strany A4 na adresu podatelna@sssbrno.cz, a to nejpozději do 29.2.2020
Ředitelka Střediska služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace, vyhlašuje výběrové řízení na Vedoucího Úseku ICT.
Pracovní pozice zahrnuje:
- vedení úseku ICT
- koordinace projektů rozvoje informačních systémů a komunikačních systémů, programového
vybavení nebo informačních služeb
- definice potřeb, posuzování, vyhodnocování a výběr projektů rozvoje informačních systémů,
programového vybavení nebo informačních služeb
- zpracovávání plánů a postupů změn, provozní testování, příprava a realizace modifikací a
zajišťování jejich integrity a poskytování podpory uživatelům
- příprava podkladů pro strategická rozhodování
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání a odborný profil odpovídající vedoucí pozici v IT
- výbornou orientaci v problematice IT a infrastruktury, SW a bezpečnosti
- zkušenost s vedením kolektivu,
- přehled o trendech v oblasti IT,
- koncepční styl řízení
- flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, odolnost vůči stresu,
- znalost prostředí školských příspěvkových organizací výhodou.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, 5 dní tzv.sick days,
- příspěvek na stravování ve výši 80% příspěvku od zaměstnavatele (stravenky á 100,- Kč),
- flexibilní pracovní doba
- další vzdělávání dle vlastního výběru,
- kancelář v blízkosti centra města a bezplatné