EKONOMICKÝ ŘEDITEL / ŘEDITELKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( EKONOMICKÝ ŘEDITEL / ŘEDITELKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: samostatně odpovídat za účetnictví, kontrolu, optimalizaci souvisejících procesů a projektů. Vytvářet finanční plán a finanční reporting v souladu s finančním plánem společnosti.
Podílet se na strategickém řízení společnosti přípravou finančních a nákladových analýz apod.
Zodpovídat za vedení účetnictví (pohledávky, závazky, zásoby) a cash flow společnosti.
Připravovat měsíční a roční účetní uzávěrky.
Reprezentovat organizaci na jednáních s auditorskými, daňovými a účetními orgány, státními orgány a obchodními partnery.
Pravidelně komunikovat s řediteli společnosti
- Požadujeme: 5 let zkušeností na relevantní pozici se zkušeností s vedením lidí, zkušenost s účetními systémy, schopnost koncepčně přemýšlet a chuť pochopit a rozvíjet obchodní model.
Přemýšlet pragmaticky a dotahovat věci do konce.
- Nabízíme: Samostatnou a odpovědnou řídící roli ve stabilní společnosti. Práci v rodinné a kolegiální atmosféře. Osobní a odborný rozvoj. Atraktivní finanční ohodnocení.
- Své CV zasílejte na e-mail:personalistika@logex.cz nebo volejte na tel: 735755934, kontaktní osoba: Hrubešová Monika