řidič/ka pro mezinárnodní nákladní dopravu

Pracovní místo ( řidič/ka pro mezinárnodní nákladní dopravu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Radíčeves 89, Žatec
Řidič MKD pro destinace EU, zejména Spojené království (Anglie) a Německo.
Po dobu 1 roku pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Požadujeme: ŘP skupina C+E, platný profesní průkaz, karta řidiče do digitálního tachografu, platné
psychologické vyšetření, praxe alespoň 1 rok.
Nabízíme: Stravné, kapesné, prémie až 6500 Kč/ měsíc, práci v menší rodinné firmě s dlouholetou tradicí.
Pravidelné měsíční prémie, dle odvedené práce + věrnostní prémie dle odpracovaných let
kontakt:415722540, 777133048, e-mail: LUKAS.ZMESKAL@STAMIL.CZ