VYCHOVATEL - TERAPEUT na oddělení výkonu trestu odnětí svobody

  • Liberec

Pracovní místo ( VYCHOVATEL - TERAPEUT na oddělení výkonu trestu odnětí svobody ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zákonné požadavky:
- bakalářské vzdělání sociálního, pedagogického nebo psychologického směru
- sebezkušenostní sociálně-psychologický nebo psychoterapeutický výcvik (min. 200 hod.)
- trestní bezúhonnost.
Další požadavky:
- vynikající zdravotní způsobilost pro výkon práce
- znalost a orientace v zákoně č. 169/1999 Sb. o výkonu trestu odnětí svobody výhodou
- organizační schopnosti
- komunikační dovednosti
- znalost práce na PC (WORD, EXCEL, INTERNET).
Nabízíme:
- nástupní plat od 29.380,- Kč do 40.190,- Kč
- místo působiště Vazební věznice Liberec
- jednosměnný provoz
- příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na stravné (zajištěno ve vazební věznici), rekreaci, kulturní a sportovní vyžití, apod.
Předpokládaný termín nástupu: 1. 4. 2020
Náležitosti písemné přihlášky:
- přihlášku k výběru
- strukturovaný profesní životopis
- souhlas se soustřeďováním osobních údajů dle platných předpisů k ochraně osobních údajů, a to prostřednictvím prohlášení ve znění: "Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopisu pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběru na nabízené pracovní místo."
Termín doručení písemné přihlášky: 29. 2. 2020
Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu Vězeňská služba České republiky, Vazební Věznice Liberec, oddělení personální, Pelhřimovská 3, p.ú. 1, př. 400, 460 62 Liberec. Pokud přihláška nebude obsahovat požadavek vrácení zaslaných materiálů, budou tyto po ukončení výběru skartovány. Obálku označte v levém dolním rohu " Výběr