vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zaměření oboru studia pedagogického, ekonomického či právního směru výhodou, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost školské legislativy a schopnost její aplikace v praxi, zákona o obcích a zákona o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, prokazatelná praxe alespoň 5 let ve veřejné správě či školství vítána, osvědčení o zvláštní odborné způsobilosti na úseku školství výhodou, zkušenosti s vedením pracovního týmu výhodou, znalost práce na PC, komunikační schopnosti, úroveň vystupování a jednání s lidmi, flexibilita (přizpůsobení se změnám stylu a obsahové náplně práce), schopnost a ochota dále se vzdělávat.
Obsah, přílohy, způsob a termín podání přihlášky:
Přihláška musí obsahovat, na jaké pracovní místo zájemce přihlášku podává, jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, číslo dokladu totožnosti, datum a podpis zájemce.
K přihlášce se připojí:
- strukturovaný životopis obsahující dosavadní praxi a odborné znalosti a dovednosti týkající se požadovaných správních činností,
- výpis z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců,
- ověřená kopie osvědčení podle § 2 odst. 1 písm. a) a b) a čestné prohlášení podle § 2 odst. 1 písm. d) až h) zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon funkce některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České republiky, v platném znění (případně potvrzení nebo prohlášení o podání žádosti o "lustrační osvědčení" s dodatečným předložením),
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém stupni vzdělání.
Přihlášky se podávají na podatelně MěÚ nebo zasílají na adresu:
Městský úřad Jindřic