Specialista/specialistka elektroenergetických sítí

Pracovní místo ( Specialista/specialistka elektroenergetických sítí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Pardubice
Požadujeme:
- VŠ vzdělání v elektroenergetice, specializace silnoproud
- dobrý zdravotní stav - způsobilost pro práci v průmyslu
- osvědčení min. §6 podle Vyhlášky 50/78 Sb.
- znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
- řidičský průkaz sk. B
- komunikativnost, flexibilitu, psychickou odolnost, odpovědnost
- vysokou míru samostatnosti a odpovědnosti při realizaci firemních cílů
- práce vhodná pro absolventy

Pracovní náplň:
- návrhy technických řešení pro VN a VVN rozvody elektrické energie
- příprava provozních manipulací v elektrických sítích Synthesie
- spolupráce s dispečinkem veřejné energetiky na VVN
- metodické vedení manipulantů elektroenergetiky
- vystavování příkazů "B"
- výpočty v elektroenergetice
- práce s projektovou dokumentací elektrických zařízení
- vypracování podkladů a návrhů v oblasti správy, údržby, rozvoje a obnovy elektro zařízení
- participace na sestavování plánu obnovy elektro zařízení
- vedení příslušné provozní a technické dokumentace

Nabízíme
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnosti
- vysoký podíl kmenových zaměstnanců (100 %)
- teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/ salát)
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění až do 800 Kč/ měsíc
- Cafeterie ve výši 5.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- zvýhodněné ceny produktů skupiny AGROFERT, a. s.
- zaměstnanecké akce a další atraktivní benefity
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického