SAMOSTATNÝ/Á ODBORNÝ/Á REFERENT/KA PRO KVALITU VE VZDĚLÁVÁNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/Á ODBORNÝ/Á REFERENT/KA PRO KVALITU VE VZDĚLÁVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA: V rámci Oddělení pro vzdělávání a vnitřní legislativu zajištění těchto činností: kompletní tvorba metodiky řízení a hodnocení kvality vzdělávací činnosti a správa této agendy, příprava vnitřních předpisů a norem k systému zajišťování a hodnocení kvality vzdělávací činnosti, zpracování a vyhodnocování souhrnných informací o kvalitě vzdělávací činnosti na TUL a návrh opatření ke zvýšení kvality vzdělávací činnosti na TUL, metodická podpora součástem TUL v oblasti řízení a hodnocení kvality vzdělávací činnosti, znalost legislativy vztahující se ke vzdělávání na vysokých školách v ČR i v mezinárodním prostředí, v době nepřítomnosti zástup samostatného odborného referenta na tomto oddělení. DOVEDNOSTI: znalost základních statistických metod, pokročilá znalost práce na PC (statistické vyhodnocování dat v MS Excel), aktivní znalost anglického jazyka, analytické myšlení a aktivní přístup, samostatnost, přesnost, spolehlivost, pečlivost. VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské vzdělání (nejlépe ekonomického směru), zkušenosti s tvorbou analýz, revize procesů, praxe na obdobné pozici metodika nebo analytika výhodou. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, prac. smlouva - doba určitá 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.4.2020/dle dohody. MZDOVÉ ZAŘAZENÍ: mzd. tř. B6, mzda od 27 000 Kč/měsíc dle Vnitřního mzdového předpisu v návaznosti na odbornou praxi, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu. Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení. Přihlášku se strukturovaným životopisem, motivačním do