Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy

Pracovní místo ( Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Luhách č.p. 3420/12, Ústí nad Labem.
Požadavky: praxe v oboru nutná, ukončené minimálně středoškolské vzdělání v oboru výhodou,
znalost problematiky mezinárodního vytěžování vozidel , znalost anglického nebo německého
jazyka podmínkou, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na dobré komunikativní výhodou,
znalost Nařízení evropského parlamentu č.561/2006, znalost uživatelská práce na PC
(MS Office) ,orientace v mapě, schopnost teamové práce (open space) , samostatnost,
spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: vytěžování vozidel EU, plánování tras, kontrola tras, sledování ekonomiky přeprav,
zpracování a zadávání objednávek do spedičního systému, zadávání přepravních dispozic řidičům a komunikace s nimi,každodenní kontakt s přidělenými řidiči.
nabízíme: mzdu 20 000 - 30 000,- Kč.dle praxe, možnost praxe v zahraničí, po zkušební době individualní mzdové podmínky, stravenky, firemní tarify mobilního operátora.
Kontakt: telefonicky.