Poradce/poradkyně interní distribuce

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Poradce/poradkyně interní distribuce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: pracoviště: Dvořákova 3134/2, 400 01 Ústí nad Labem
Náplň práce:
komunikuje s klienty ze stávajícího kmene Generali České pojišťovny, kteří osobně navštíví, nebo si navolá na obchodní místo České pojišťovny, řeší jejich požadavky, poskytuje konzultace, nabízí řešení dle potřeb a sjednává pojištění a jiné finanční služby (penzijní, investice, hypotéky, úvěry, konsolidace úvěrů, prodej zlata). Neustále se vzdělává a rozvijí.

Požadujeme:
komunikativní a zodpovědnou osobnost, s chutí se vzdělávat, minimálně se středoškolským vzděláním s maturitou (pokud je nepřetržitá 3 letá praxe v pojišťovnictví, stačí výuční list), čistým rejstříkem trestů a bezdlužností.

Nabízíme:
vícesložkové odměňování (fixní mzda + provize + doživotní následné provize)
profesionální bezplatné zaškolení - vše vás naučíme
bezplatné zajištění certifikací IDD
možnost kariérního růstu
širokou nabídku benefitů (Operativní leasing, slevy na pojištění, roční cestovní pojištění, atd.)
příjemné prostředí, práci v přátelském kolektivu
Kontakt: na e-mail.