NÁKUPČÍ - SPECIALISTA - ELEKTRO KOMPONENTY

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ - SPECIALISTA - ELEKTRO KOMPONENTY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nádražní č.p. 150, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MZDA: od 35.000 Kč dle praxe
CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
- stanete se významnou složkou nákupního oddělení, zaměříte se na nákup pro nové projekty
- budete zodpovědní za nastavení procesu nákup pro nové projekty - nákup elektronických součástek
- čeká vás jednání s dodavateli, budete spolupracovat při výběrových řízeních na dodavatele
- budete aktivně komunikovat se zákazníky, vést obchodní jednání
- budete pracovat s IS
- při své práci se neobejdete bez spolupráce s dalšími odděleními ve firmě i v rámci celé společnosti
- budete podporou a budete úzce spolupracovat s dalšími členy nákupu
CO OČEKÁVÁME OD ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA?
- VŠ, příp. USO vzdělání (ekonom., technické obory)
- schopnost aktivně používat AJ
- zkušenosti v oboru nákupu v oboru elektro komponent
- znalosti z oblasti výroby elektroniky EMS nebo komplexního procesu nákupu budou přínosem
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- vysoké pracovní nasazení
- zodpovědnost a spolehlivost považujeme za samozřejmé
CO VÁM NABÍZÍME?
- zajímavou práci v zázemí prosperující, stabilní společnosti v mezinárodním týmu
- příjemné, moderní pracovní prostředí
- možnost profesního růstu
- férovou mzdu odpovídající náročnosti pracovního místa, včetně benefitního programu
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně