Dělník/ce ve výrobě - potravinářský provoz

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Dělník/ce ve výrobě - potravinářský provoz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: práce v potravinářském provoze, práce s břemeny - čištění a příprava forem na sýry a krabic k uložení zboží na expedici
- Požadujeme: vyučení, potravinářský průkaz, spolehlivost, manuální zručnost
- Nabízíme: práci na HPP v jednosměnném provoze, PD 4:50-13:20, hodinová mzda od 106,40,-Kč/hod + prémie + osobní ohodnocení
- Kontakt telefonicky paní Valníčková tel. 777 776 356 nebo na email: adela@kmkonsult.cz.
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KMkonsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a podobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.