Pracovník obce - dělník, řidič, úklid obce

  • Prosetín

Pracovní místo ( Pracovník obce - dělník, řidič, úklid obce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Prosetín 22
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce, plný pracovní úvazek, věk minimálně 18 let, odměňování dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, dle praxe, státní občanství ČR
NÁPLŇ PRÁCE: údržba a úklid věřených prostranství, obsluha strojů a komunální techniky, pomoc při obsluze ČOV
POŽADAVKY: bezúhonnost, ŘP sk. B, T, praxe v oboru řízení motorových vozidel, průkaz na obsluhu motorové pily a křovinořezu a svářečský průkaz jsou výhodou, zdravotní způsobilost pro výkon profese řidiče, fyzická způsobilost k výkonu činnosti, organizační a komunikační schopnosti
Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, státní příslušnost, číslo občanského průkazu, telefonní spojení, datum a podpis
Součástí přihlášky: strukturovaný životopis + přehled dosavadní praxe, výpis z evidence rejstříků trestů (ne, starší než 3 měsíce), kopie řidičského a profesního průkazu, výpis z evidenční karty řidiče prokazující, že uchazeč nemá soudem nebo správním orgánem uložen trest zákazu řízení motorových vozidel a nebyl mu v posledních 5 letech takový trest uložen. Pro přijetí přihlášky jsou nezbytné všechny výše uvedené dokumenty. Nebudou-li dodány v předepsaných lhůtách, považuje se přihláška za neplatnou.
Termín a místo podání přihlášky: nejpozději do 15. 2. 2020 poštou nebo prostřednictvím podatelny.