ELEKTROTECHNIK

Pracovní místo ( ELEKTROTECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem: hr@nuvia.cz
Pro naši Divizi průmyslové automatizace hledáme posily do týmu montáže. Pokud máte SŠ vzdělání v oboru elektro a baví Vás sestavování nových strojů, přijďte mezi nás. Můžete se podílet na zrodu moderních automatizačních systémů a unikátních zařízení, a to nejen pro oblast průmyslové automatizace.
Co bude náplní Vaší práce:
- zajištění montáže a následných servisních činností pro oblast průmyslové automatizace,
- realizace strojních zařízení pro průmysl,
- integrace moderních technologií - robotika, manipulátory, šroubovací, lisovací i měřicí systémy…
- samostatná a různorodá činnost.
Co od Vás očekáváme:
- SŠ vzdělání v oboru elektro,
- vyhlášku 50/78 Sb., §5 nebo vyšší,
- manuální zručnost, samostatnost,
- řidičský průkaz skupiny B.
Co Vám můžeme nabídnout?
- jednosměnný provoz,
- odpovídající mzdu,
- 13. plat,
- 25 dní dovolené,
- 3 dny Sick days,
- příspěvek na stravování,
- zvýhodněný telefonní tarif u firemního mobilního operátora,
- občerstvení na pracovišti zdarma,
- účast na akciovém programu skupiny aj.