aplikační inženýr/konstruktér

Pracovní místo ( aplikační inženýr/konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co budete dělat?
- Provádět konstrukční (Design) a organizační (Project lead) činnosti v rámci vývojových projektů (nabídková fáze, vývoj a validace produktu)
- Spolupracovat s evropským vývojovým týmem (Německo)
- Komunikovat se zákazníky a dodavateli, řešit technické otázky v rámci projektu
- Spolupracovat s dalšími týmy v rámci oddělení vývoje (CAE výpočtáři, testovací laboratoř, výroba prototypů, technologie, kvalita)
Co byste měl/a znát a umět?
- Vysokoškolské vzdělání technického směru popř. středoškolské vzdělání a prokazatelnou praxi
- Anglický jazyk pokročile (minimálně úroveň B1)
- Znalost z oblasti konstrukce, materiálů a výrobních technologií
- Zkušenost s prací v 3D CAD systému (používáme CATIA V5)
Nabízíme:
Pružnou pracovní dobu ; týden dovolené navíc o; roční bonus v případě splnění osobních cílů ; cafeterii; stravování za zvýhodněnou cenu v areálu firmy; odborné a jazykové vzdělávání; příspěvek na penzijní připojištění