mzdový/á účetní - personalista

  • Hodonín

Pracovní místo ( mzdový/á účetní - personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Brněnská 3883/48, 695 01 Hodonín.
Náplň práce: zpracování mezd, nemocenských dávek, cestovních příkazů, vedení exekuční a insolvenční agendy, odškodňování pracovních úrazů, roční vyúčtování daně, ELDP, komunikace s orgány státní správy, personální činnosti související s nástupem / výstupem zaměstnanců, další úkoly spojené s běžným denním chodem mzdového a personálního oddělení.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, ŘP sk. B, znalost MS Office, praxe v oboru - výhodou, znalost pracovně právní a mzdové problematiky - podmínkou, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu, výborné komunikační schopnosti, aktivitu při řešení složitých úkolů, schopnost určit si priority ve stresových situacích.
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z vyměřovacího základu, příspěvek na závodní stravování nebo stravenku v hodnotě 80,- Kč / 1 směnu, slevy na odběr veškerého zboží a PHL na čerpacích stanicích společnosti, jízdní výhody pro zaměstnance a rodinné příslušníky v rámci IDS JMK, zvýhodněné úvěry, produkty a služby od bank, se kterými spolupracujeme, zvýhodněné volání a služby se zaměstnaneckým programem, sportovní vyžití ve volném čase - Multisportkarta.
Strukturovaný životopis včetně telefonního a e-mailového kontaktu zaslat nejpozději do 23.2.2020. Elektronicky na kariera@csad.com, písemně na adresu: ČSAD Hodonín a.s., personální oddělení, Brněnská 3883/48, 695 01 Hodonín.
Na obálky vyznačit: "NEOTEVÍRAT" - výběrové řízení.