Výzkumný a vývojový pracovník/ce

Pracovní místo ( Výzkumný a vývojový pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Pohraniční 504/27, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3
Kontakt: emailem, telefonicky

Do našeho týmu hledáme vhodného uchazeče na pozici VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK/CE

Pracovník/ce bude zapojen do vědecko-výzkumné činnosti v oblastech výzkumu realizovaných ve firmě OCHI - Inženýring s.r.o. v Ostravě v rámci projektu TAČR s cílem virtuální optimalizace a vývoje funkčních vzorků pohonů mlecích strojů. Hledáme samostatného strojního projektanta znalého v oblasti návrhu a realizace strojní hydrauliky nebo mechatroniky.

Kvalifikační požadavky:
vysokoškolské vzdělání zaměřené na informační technologie,
znalost oboru
několikaletá praxe
schopnost samostatné výzkumné, vývojové a vědecké práce,
dobré prezentační dovednosti
schopnost práce v týmu
znalost AutoCAD Inventor výhodou

Nabízíme:
Práci na HPP v malém kolektivu
Benefity: flexibilní pracovní doba, částečně možnost práce z domova, stravenky, 5týdnů dovolené
Pracoviště: Ostrava

Stravenky, Mobil, možnost služebního auto, flexibilní pracovní doba