Architekt/ka kybernetické bezpečnosti

Pracovní místo ( Architekt/ka kybernetické bezpečnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.
Kontakt POUZE emailem.

Architekt/ka kybernetické bezpečnosti.
Do týmu lidí, kteří se zabývají problematikou bezpečnostních systémů, hledáme kolegu na pozici Architekt/ka kybernetické bezpečnosti. Pozice je vhodná i pro osoby bez praxe, avšak se zájmem o danou problematiku.
Náplní práce je především:
- analyzovat a posuzovat IT rizika,
- navrhovat bezpečnostní opatření,
- provádět penetrační testování,
- instalovat, konfigurovat a administrovat SIEM, IPS a FW,
- vyhodnocovat kybernetické události incidentů,
- dokumentovat pracovní postupy.
Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání IT nebo technického směru,
- všeobecný přehled v IT a orientace v architektuře IT systémů,
- orientaci v některém z následujících témat:
- problematika sítí (komunikační protokoly, segmentace),
- systémová infrastruktura (Windows, Azure, Linux, AD),
- logicko-analytické myšlení,
- schopnost složení certifikačních zkoušek v anglickém jazyce.
- Výhodou bude zkušenost s programováním či administrací HW & SW.

Proč pracovat právě u nás?
Navštivte naše stránky www.tescosw.cz/kariera .