Páječi - jen ranní směny

Pracovní místo ( Páječi - jen ranní směny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme páječe autogenem pro výrobu klimatizačních jednotek pro kolejová vozidla.

Náplní práce je pájení autogenem. Práce jen na ranní směnu.

POŽADUJEME:

- praxe ve strojním oboru
-Manuální zručnost
-Chuť učit se novým věcem

NABÍZÍME
- Smlouvu na HPP
- Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
- Možnost záloh
- Ubytování
- Příspěvek na cestovné
SMĚNY
- POUZE RANNÍ SMĚNA

Místo výkonu práce:
- Plzeň sever – Nýřany (autobusová doprava k firmě)

Mzda
až 150 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : plzen@markmont.eu

Poděbradova 1, Plzeň – V přízemí budovy Avalon centrum - MARKMONT S.R.O.