pracovník ručních prací ve strojírenském průmyslu - montáže kovových součástí -

Pracovní místo ( pracovník ručních prací ve strojírenském průmyslu - montáže kovových součástí - ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

iwis antriebssysteme spol. s r.o. přijme pro pracoviště ve Strakonicích brigádníky na zajištění
ručních prací ve strojírenském průmyslu – montáže kovových součástí
požadavky:
- manuální zručnost
- dvousměnný provoz
- spolehlivost
nabízíme:
- dohodu o provedení práce
- odměnu Kč 150,--/hod.
- příplatek za odpolední směnu Kč 10,--/hod.
- příspěvek na stravování
- možnou perspektivu dlouhodobějšího zaměstnání
Nástup možný ihned
Kontakt od 8.00 do 16.00 hod. tel. č. 383411811, 606640164