Všeobecná zdravotní sestra/bratr

  • Šumperk

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
Zabezpečení zdravotních potřeb uživatelů sociální pobytové služby, odbornost 913. V souladu s diagnózou stanovenou lékařem poskytuje, případně zajišťuje základní a specializovanou ošetřovatelskou péči. Vyhodnocuje potřeby a úroveň soběstačnosti pacientů, projevů jejich onemocnění, rizikových faktorů. Zaznamenává stav pacienta do zdravotní dokumentace.
Očekáváme:
SŠ zdravotnické vzdělání s maturitou;
platné osvědčení MZ ČR k výkonu zdravot. povolání bez odborného dohledu;
výhodou je VŠ vzdělání v oboru ošetřovatelství nebo specializační vzdělávání;
znalost práce s PC;
smysl pro zodpovědnost, pečlivost; komunikativnost, pozitivní vztah k lidem;
ochota dalšího sebevzdělávání;
trestní bezúhonnost.
Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu a zázemí mezinárodní křesťanské organizace; zaměstnanecké benefity; odborné supervize, podporu týmu, vzdělávání;
Po dohodě možnost zaměstnání i na zkrácený pracovní úvazek, dohodu o pracovní činnosti.
Prac. doba 12 - ti hodinové směny 6.30 - 18.30 - možnost dohody.

Postup pro zájemce:
Zájemci zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopis do 14.2. 2020 na emailovou adresu tomas.orehek@czh.salvationarmy.org do předmětu napište "ZS". Vybraní uchazeči budou kontaktováni a přizvání k ústnímu pohovoru.