Sociální pracovník

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vedoucí služby a pracoviště Rytmus v Kutné Hoře.
Popis pozice: Řízení služby Sociální rehabilitace pro osoby s mentálním postižením a osoby s duševním onemocněním, naplňování odborné koncepce a směřování služby. Odborné vedení pracovníků a koordinace pracovního týmu. Přímá práce s uživateli služby. Prezentace služeb a spolupráce na přípravě a realizaci projektů. Vedení administrativy a provozu pracoviště. Komunikace s managementem organizace.
Místo: Kutná Hora a okolí.
Úvazek: Pracovní smlouva 1,0.
Požadavky: řídící a koordinační dovednosti, schopnost přijmout odpovědnost, rozhodnost, komunikační dovednosti, organizační dovednosti, zkušenost s lidmi s mentálním postižením či duševním onemocněním výhodou, orientace v legislativě sociálních služeb, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, práce na PC (MS Office, Excel, PowerPoint, Internet), řidičský průkaz skupiny B.
Vzdělání: praxe v sociálních službách, praxe ve vedoucí funkci výhodou, zkušenost s tvorbou, administrací a realizací projektů výhodou, odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (sociální pracovník - § 110), možný souběh s dokončovaným studijním oborem.
Nabízíme: zajímavou, různorodou práci na pracovišti v Kutné Hoře i v terénu, osobní růst, metodické zaškolení a vedení, supervizi, účast v evropských projektech, přátelské a vstřícné pracovní prostředí, služební automobil, telefon pro výkon pozice, flexibilní pracovní dobu, možnost využívat zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, sick days, studijní volno).
Zašlete e-mailem profesní životopis a motiva