Nákupčí

  • Veselí nad Moravou

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Ostrožská 220, 698 01 Veselí nad Moravou. Požadujeme: výborná znalost NJ, znalost AJ výhodou, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost.
Pracovní náplň nákupčí/ho: komunikace v NJ s dodavateli v zahraničí prostřednictvím telefonu, emailu nebo schůzek, evidence, zpracování objednávek a komunikace se skladem.
Nabízíme následující: práci na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce, stabilní společnost fungující přes 20 let, která je lídrem na trhu ve svém oboru, různé firemní benefity (stravenky, příspěvky, školení, odměny a další).
Odesláním své žádosti potvrzujete, že souhlasíte se zařazením Vašeho životopisu do aktuální databáze SUN SYSTEM, s.r.o., a v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů vyslovujete souhlas se zpracováním osobních údajů, a to výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání, a to na dobu do písemného odvolání souhlasu. Stravenky, motivující platové ohodnocení. Prosíme o zaslání profesního životopisu na mail: ukas@sunsystem.cz