MARKETINGOVÝ SPECIALISTA / SPECIALISTKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ SPECIALISTA / SPECIALISTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP plný, na dobu neurčitou, nástup 1.4.2020
- Náplň práce: kompletní marketing pro českou, odpovědnost za design balení, marketingových materiálů a interních dokumentů, řízení a organizace spojená s prezentací firmy na veletrzích a obchodních akcích, organizace firemních večírků a sportovních aktivit, aktivní vyhledávání nových marketingových dodavatelů, úzká spolupráce s jednotlivými odděleními firmy; dodržení rozpočtu, pravidelný reporting, odpovědnost za plánování, implemetaci, řízení a kontrolu strategie firemních soc. médií
- Požadujeme: český jazyk na vysoké úrovni, německý jazyk min. B2, anglický jazyk slovem i písmem, MS Office na vysoké úrovni, kreativita, výborné komunikační a organizační dovednosti, smysl pro detail; zkušenosti s řízení soc. médií; výrobou marketingových materiálů nutností (digitální zprác., tisk), MS Office na vysoké úrovni, smysl pro detail, samostatnost, časovou flexibilitu
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, jednosměnný provoz, malý kolektiv,
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: jana.bradlova@urbanalps.com