vedoucí podnikové prodejny

  • Blatnice pod Svatým Antonínkem

Pracovní místo ( vedoucí podnikové prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Blatnice pdo Svatým Antonínkem 590. Náplní práce je zajištění celého chodu prodejny, prodej nabízených výrobků, péče o zákazníky i o dobrý vzhled prodejny a starat se o reklamu prodejny.
Očekáváme: velmi dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, kladný vztah k prodeji i k zákazníkům, základní znalosti práce na PC (zpracování podkladů v excelu, práce s pokladnou), samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu.
Nabízíme: práci v příjemném prostředí podnikové prodejny, finanční ohodnoceni fix + provize z dosažených tržeb, dovolená navíc, stravování s příspěvkem od zaměstnavatele, jízdní výhody, sleva na nákupy v podnikové prodejně.
V případě zájmu o nabízenou pozici nám zašlete svůj životopis na emailovou adresu zamestnani@italat.cz