Mzdoví specialisté

Pracovní místo ( Mzdoví specialisté ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Skandinávská 2, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: jednosměnný provoz - den, super-flex, 37,5 hod/týdně. Náplň práce: celková mzdová agenda, zpracování mezd a podkladů pro zaúčtování, styk s ČSSZ a zdravotními pojišťovnami (přihlášky, odhlášky, výkazy), statistické výkazy z personální a mzdové oblasti, kafetérie zaměstnaneckých benefitů, dokumentace a vyúčtování pracovních cest, pokladní hotovost závodu, účtování transakcí pokladnou, zastupitelnost v rámci HR týmu s pozicemi "personalisté", "recepční - příjem a odesílání pošty", interní dokumentace systému managementu pro HR proces, archiv dokladů mzdové a související agendy, osobní a pracovní výročí zaměstnanců, zajišťování volnočasových aktivit pro zaměstnance, správa pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody zaměstnavateli, řízení o náhradě škody způsobené zaměstnanci (zaměstnavateli). Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání a vyšší, ekonomické zaměření, praxe se zpracováním mezd výhodou, dovednosti k plánování a organizování pracovních činností na pozici a v týmu, osobnost mající ráda komunikaci s lidmi, pečlivost, dobrý/á uživatel/ka PC, uživatelská znalost ERP (personálně-mzdového systému výhodou), pracovní flexibilita výhodou, mzdová a daňová legislativa výhodou, znalosti z účetnictví výhodou. Nabízíme: dlouhá perspektiva zaměstnání ve firmě, podpora osobního rozvoje, zvyšování či prohlubování kvalifikace, možnost využití zaměstnaneckých benefitů, pět týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na dojíždění. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.