SVÁŘEČ, PŘÍPRAVÁŘ / SVÁŘEČKA, PŘÍPRAVÁŘKA

Pracovní místo ( SVÁŘEČ, PŘÍPRAVÁŘ / SVÁŘEČKA, PŘÍPRAVÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí - zaměstnance na pozici "SVÁŘEČ, PŘÍPRAVÁŘ / SVÁŘEČKA, PŘÍPRAVÁŘKA". Jeho hlavním úkolem bude výroba a konstrukce svařovacích přípravků.
Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost změny na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: konstrukce a výroba svařovacích přípravků.

Požadavky: SŠ vzdělání, obor strojní - zámečník/nástrojař; platný svářecí průkaz pro sváření v ochranné atmosféře CO2, znalost čtení technické dokumentace pro sváření, znalost práce se základními měřidly, konstrukční myšlení, samostatnost a spolehlivost, výhodou praxe s výrobou svařovacích přípravků.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci v české expandující společnosti, zaškolení, po zapracování stravenky, ohodnocení závislé na výsledcích a plnění cílů.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail kariera@promareha.cz a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.