Dělník tryskání

  • Brno

Pracovní místo ( Dělník tryskání ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob prvního kontaktu: e-mailem:personalistika@fksystem.cz - zájemci zašlou životopis

Informace o firmě:

Firma FK system - povrchové úpravy, s.r.o. se zabývá prováděním povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením, pasivací a tryskáním. V této oblasti jsme vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnáváme cca 50 pracovníků. Pro náš nový provoz v Brně - Řečkovicích hledáme nové pracovníky na dělnickou pozici dělník tryskárny.

Pracovní náplň:
Provádění tryskání nerezových i uhlíkových ocelí. Manipulace a balení.

Požadujeme:
čistý trestní rejstřík
dobrý zdravotní stav

Pracoviště:
Karásek 1c, Brno - Řečkovice.

Pracovní doba:
Ranní směny pondělí až pátek 7.00 - 15.30 hod.
Nepravidelné (dle zakázek) odpolední směny pondělí až pátek 15:30 hod - 24:00 hod.

Nabízíme:
- práce ve zcela novém moderním provozu
- minimální výše platu 30 000,- Kč/měsíc, práce v úkolu nabízí možnost i vyšších výdělků.
- firemní benefity
- odměny
- perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
- výborné pracovní zázemí
- všechny uchazeče zaškolíme

Nástup:
- nástup možný ihned

Uchazeči pošlou životopis na e-mail personalistika@fksystem.cz. Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.