Sales Support / Back Office Manager

  • Brno

Pracovní místo ( Sales Support / Back Office Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho brněnského týmu hledáme novou posilu:
Sales Support/ Back Office Manager

- aktivní průzkum trhu v definovaných prům. segmentech
- telefonická komunikace s potenciálními a stávajícími zákazníky
- představení nabízených služeb - Engineering, PLM
- správa kontaktů v CRM systému
- provozní administrativa a zajištění chodu kanceláře
- zpracování personální agendy (prac. výkazy, cestovní příkazy, apod.)
- administrativní podpora vedení pobočky a oddělení konstrukce
- komunikace s uchazeči o zaměstnání, HR agenda
- pomoc s organizaci firemních eventů

Co požadujeme:

- pozitivní a aktivní přístup
- výborné komunikační schopnosti
- spolehlivost a zodpovědnost
- výborná znalost ČJ a komunikativní úroveň AJ nebo NJ
- schopnost organizovat si čas
- znalost práce na PC a sady nástrojů MS Office

Co nabízíme:

- smysluplnou a zodpovědnou práci
- plné zaškolení na danou pozici
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i kariérní růst
- školení, výuka cizích jazyků...
- příjemné a přátelské pracovní prostředí
- příspěvek na stravování
- možnost home office
- flexibilní pracovní doba

Zaměstnanecké výhody:
- individuální finanční benefity
- speciální kurzy a školení pro osobností i pracovní růst zaměstnance
- stravenky
- flexipassy
- jazykové kurzy -Angličtina, Němčina
- teambuildingy