Ověřovatel dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče

  • Rokycany

Pracovní místo ( Ověřovatel dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: ÚP ČR - Krajská pobočka v Plzni, Kontaktní pracoviště Rokycany, Svazu bojovníků za svobodu č.p. 68
Náplň práce: komplexní zpracování, posuzování a vyhodnocování nároku na dávky dle zákona č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, zákona č. 359/1995 Sb., o sociálně právní ochraně dětí a v souladu s dalšími právními normami. Příjem žádostí o dávky státní sociální podpory a dávky pěstounské péče. Kompletace podkladů k žádostem. Vedení správního řízení. Komunikace s klienty a poskytování poradenství v oblasti dávek SSP a dávek PP. Ověřování žádostí.
Kvalifikační a další požadavky: ukončené minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou, velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel), praxe v oblasti státní správy - výhodou
řidičský průkaz sk. B - výhodou, práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost, samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Nabízíme: platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci, pružná pracovní doba – plný úvazek (po dohodě lze i na zkrácený úvazek). Předpokládaný nástup: 15. února 2020, pracovní poměr na dobu určitou (zástup po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti). Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days)
1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 80 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb,
V případě zájmu o uveden