Spisový pracovník

  • Rokycany

Pracovní místo ( Spisový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: ÚP ČR - Krajská pobočka v Plzni, Kontaktní pracoviště Rokycany, Svazu bojovníků za svobodu č.p. 68
Náplň práce: Komplexní zajišťování spisové služby elektronicky a zajišťování doručování a provádění úkonů prostřednictvím datových schránek, organizační a koordinační zajištění chodu sekretariátu ředitelky KoP Rokycany. Organizační zajišťování porad a jednání svolávaných ředitelkou KoP Rokycany, Vedení evidence vnitřních řídících norem a aktů ÚP ČR, Hospodaření s reprezentačním fondem KoP Rokycany, sledování dodržování a účelného vynaložení stanoveného limitu, vedení agendy evidence podpisových vzorů, zakládání a archivace dokumentů.
Kvalifikační a další požadavky: ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou, výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Word a MS Excel, výborné komunikační dovednosti a písemný projev, samostatnost, pečlivost a důslednost, praxe v oblasti státní správy výhodou
Nabízíme: platové zařazení v 7. platové třídě dle platných právních předpisů, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, pružná pracovní doba (úřední hodiny pondělí a středa do 17 hodin), předpokládaný nástup: 1. 2. 2020. Pracovní poměr na dobu určitou (zástup po dobu dlouhodobé nemoci). Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 80 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb,
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 27. 1