vedoucí odboru vnitřních věcí

  • Strakonice

Pracovní místo ( vedoucí odboru vnitřních věcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh práce: řízení odboru vnitřních věcí Městského úřadu Strakonice,
vedení zaměstnanců odboru
Místo výkonu práce: Městský úřad Strakonice a správní obvod ORP Strakonice
Předpokládaný termín nástupu: dle dohody
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Platové zařazení: platová třída 11 dle NV č. 341/2017 Sb., v platném znění
(příloha č. 1: 22 980 Kč – 33 790 Kč dle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky)
Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
. způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, věk minimálně 18 let
. předložení negativního lustračního osvědčení a čestného prohlášení dle § 4 zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu v oboru právo a právní věda, veřejná správa, nebo jiného humanitního směru
- znalost právních předpisů zejména v oblasti veřejné správy, přestupků, matrik, evidence obyvatel, občanských průkazů, cestovních dokladů, ochrany osobních údajů (zejména zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, zákona č. 251/2016 Sb., o některých přestupcích, zákona č. 301/2000 Sb., o matrikách, jménu a příjmení, zákona č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel, zákona č. 328/1999 Sb., o občanských průkazech, zákona č. 329/1999 Sb., o cestovních dokladech, zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, vše v platném znění)
Uvítáme:
- zkoušku zvláštní odborné způsobilosti alespoň v jedné z uvedených oblastí (projednávání přestupků, matrika, evidence obyvatel, občanské průkazy a cestovní doklady)
- prax