právník a pověřenec pro ochranu osobních údajů

  • Strakonice

Pracovní místo ( právník a pověřenec pro ochranu osobních údajů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Právník a pověřenec pro ochranu osobních údajů
Druh práce: výkon komplexních právních činností v jednotlivých oborech státní správy nebo samosprávy pro městský úřad a město Strakonice včetně zastupování v soudních a správních řízeních, legislativní zpracování návrhů právních předpisů města, komplexní plnění úkolů, pověřence pro ochranu osobních údajů u správce a zpracovatele osobních údajů
Místo výkonu práce: Městský úřad Strakonice
Předpokládaný termín nástupu: duben 2020, popř. dle dohody
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Platové zařazení: platová třída 11 dle NV č. 341/2017 Sb., v platném znění
(příloha č. 1: 22 980 Kč – 33 790 Kč dle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky)
Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, věk minimálně 18 let
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo a právní věda
- znalost právních předpisů zejména v oboru práva správního, občanského, obchodního, pracovního a v oblasti ochrany osobních údajů (Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů „GDPR“, zákon č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, vše v platném znění)
Uvítáme:
- praxi ve státní správě nebo samosprávě
- uživatelskou znalost práce na PC
- organizační schopnosti a schopnost jednat s lidmi
- jazykové znalosti
Přihlášku je možno předkládat pouze v písemné formě a musí obsahovat:
- jméno, příjmení, titul uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- místo tr