Úklidový pracovník

Pracovní místo ( Úklidový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP: kanceláře v ulici Opletalova, Praha 1
Kontakt: Yvona Herodková, tel. 734148486 (9:00-12.00), mail: prace@cistociste.cz
Chráněné pracovní místo vymezené Úřadem práce pro osoby OZP-INVALIDNÍ
Pracovní doba je 4 hodiny
Požadujeme - ÚKLIDOVÉ PRÁCE:
Luxování, vytírání, leštění skleněných ploch, úklid kuchyňky,toalet a umýváren.
Očekáváme od Vás kladný vztah k úklidu a spolehlivost.
Zkušenosti v oboru jsou velice vítány.
FINANČNÍ OHODNOCENÍ:
Nabízíme nástupní mzdu 8.500,-/měsíc (pracovní poměr). V případě kvalitně odvedené práce a spokojenosti klientů finanční odměny formou osobního ohodnocení na základní mzdu.
Nástup je možný ihned.
Klademe důraz na osobní přístup k zaměstnanci, mimořádné odměny za pracovitost.
PRÁCE U NÁS JE JAK DĚTSKÉ HŘIŠTĚ, PRACUJEME ČISTOČISTĚ.
Společnost RALYO s.r.o. je poskytovatelem služby ČistoČistě.cz