Číšník, servírka - obsluha hostů na jídelnách

Pracovní místo ( Číšník, servírka - obsluha hostů na jídelnách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Náplň práce:
zajišťuje obsluhu klientů lázní v jídelnách (prostírání stolů, roznášení snídaní, obědů, večeří, sklízení použitého nádobí) a na mimořádných akcích.
Požadujeme:
dokončené střední odborné vzdělání (vyučení v oboru výhodou); znalost NJ vítána; příjemné jednání a vystupování; výborné komunikační schopnosti; spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí; motivující finanční ohodnocení;
5 týdnů dovolené; zajímavou práci, možnost seberealizace; pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 600,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.