učitel/ka anglického jazyka ZŠ

  • Brno

Pracovní místo ( učitel/ka anglického jazyka ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihláška do výběrového řízení:
strukturovaný životopis + motivační dopis (motivace k práci ve waldorfské škole, představa o výuce AJ) - upřednostňujeme ručně psaný dopis (naskenovaný)
zaslat co nejdříve e-mailem na sekretariat@waldorf-brno.cz nebo písemně na adresu školy
Zkrácený pracovní úvazek od 18 hod.
Hrubá měsíční mzda 30930 Kč při plném úvazku
Podmínky pracovního poměru:
- úvazek cca 0,45 (10 hod. přímé ped. práce), lze navýšit o výuku dalších předmětů
- s nástupem ihned na dobu určitou, předpokládáme prodloužení smlouvy
Požadujeme:
- odbornou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících
- výhodou doložitelné vzdělání ve waldorfské pedagogice (víceletý seminář, příp. zahájení studia) nebo 1 rok praxe ve waldorfské škole nebo částečná obeznámenost s waldorf. pedagogikou a ochota doplnit si 3leté studium
- praxe s dětmi školního věku
- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
Nabízíme:
- příjemný pracovní kolektiv
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování