Asistent/ka showroomu/recepční

  • Tábor

Pracovní místo ( Asistent/ka showroomu/recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
Hledáme do našeho týmu Asistenta/ku showroomu / recepční. Hledáme týmovou, komunikativní, pozitivní a zákaznicky orientovanou osobu. Pracovní náplní je administrativa příslušného oddělení, výpomoc prodejnímu a servisnímu týmu, komunikace s importem jednotlivých značek.

Požadujeme - trestní bezúhonnost, spolehlivost, preciznost, důkladnost a loajalitu, středoškolské vzdělání s maturitou, ŘP sk.B,
komunikativní osobnost

Nabízíme - perspektivní zaměstnání v přátelském a profesionálním kolektivu, zajímavé mzdové ohodnocení , zvyšování kvalifikace a odborný růst, nepřímé vzdělávání u výrobce a importéra vozů, příspěvek na stravování, firemní oblečení a další firemní benefity.

Jiné sdělení -k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii, požadované údaje zasílejte výhradně emailem na adresu popela@cb-auto.cz.