KONTROLOR/KA VE VÝROBĚ ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ

Pracovní místo ( KONTROLOR/KA VE VÝROBĚ ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Vizuální kontrola výrobků dle předepsané dokumentace; Odebírání vzorků do laboratoře; Vážení, měření a přebírání výrobků; Příprava dokumentace vztahující se ke kontrolované výrobě; Zpracování výrobních příkazů a uvolňování výroby
POŽADUJEME: Min. vyučení; Praxe na obdobné pozici výhodou;
Znalost práce na PC; Ochota práce v nepřetržitém provozu (dlouhý a krátký týden, 12hodinové směny); Spolehlivost a pečlivost
NABÍZÍME: Zázemí rostoucí a stabilní společnosti; Motivační mzdové hodnocení dle zkušeností;
Stravenky, odměny, 13. plat; Možnost profesního růstu
Pracovní poměr na dobu určitou- 1 rok.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 13. plat, odměny, stravenky
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, emailem nebo osobně.