Prodavač/ka - zástupce vedoucí/ho potravinářského zboží typu MASNA/UZENINY

Pracovní místo ( Prodavač/ka - zástupce vedoucí/ho potravinářského zboží typu MASNA/UZENINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů.

Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování

Nabízíme: zaměstnání na plný úvazek, možnost i zkráceného 6 hodin, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, zajistíme důkladné zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity - nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, zaměstnanecké půjčky.

Kontakt: denně 7:00 - 16:00 na výše uvedeném tefonním čísle nebo e-mailové adrese.